AKADEMIA ROZWOJU PASJI jest szkółką piłkarską, której celem jest rozwijanie pasji i talentu piłkarskiego. Akademia uczy miłości i szacunku do futbolu. Akademia Rozwoju Pasji nie “produkuje” młodych piłkarzy, celem jest wszechstronny rozwój każdego dziecka oraz nabycie odpowiednich umiejętności piłkarskich.

Zajmujemy się szkoleniem dzieci w wieku 6-12 lat. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych, gdzie jednostka treningowa wynosi 90 minut. Treningi prowadzone są w urozmaicony sposób dzięki czemu młodzi piłkarze mogą w ciekawy sposób rozwijać futbolową pasję. Dzięki indywidualnemu podejściu i nowoczesnym rozwiązaniom staramy się wypracować profil każdego zawodnika, tak aby jak najlepiej wykorzystać jego potencjał. Zarówno podczas treningu jak i na organizowanych obozach zimowych i letnich podkreślamy, że najważniejsza jest miłość do gry.

UCZYMY MIŁOŚCI I SZACUNKU DO GRY

Staramy się eliminować rywalizację między dziećmi, a programy treningowe przygotować tak, aby nauczyć je współpracy i wzajemnego szacunku.